פרסום בתשלום

 פרסום בתשלום באמצעות מודעות פייסבוק, גוגל, בינג וכו '

תנועה מיידית עם שירות הפרסום בתשלום שלנו

NETXP מספקת שירותי פרסום בתשלום בכדי להביא תנועה לעסק, לאתר ולמסחר אלקטרוני כמעט באופן מיידי. אנו מנתחים את מילות המפתח הפוטנציאליות שלך ואנחנו משיקים אותם בפייסבוק, גוגל, אינסטגרם, טיקטוק ואנו מציבים את המודעות שלך במקום בו אנו חושבים שנוכל להשיג את מירב התנועה בעלות נמוכה.

נוהל פרסום בתשלום

הגדרת אסטרטגיות ופריסת קמפיין

השקת קמפיין מודעות בפייסבוק או בגוגל בדרך בה אנו צריכים להציג את המודעות שלנו בהתאם לפלטפורמה ובמוצר שלך עלינו לערוך מחקר קטן על האופן בו נפיק את המקסימום מהקמפיינים שלנו.

יצירת עמוד נחיתה

יצירת עמוד נחיתה בלעדי (אתר עם עמוד 1) לשיעור המרה גבוה יותר, חיוני כדי להפוך את המבקרים ללקוחות פוטנציאליים. אנו זקוקים לדף נחיתה נקי ללא הפרעות למבקרים וכך נוכל להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

מחקר ובחירת מילות מפתח

השגת מילות המפתח המתאימות לעסק שלך בקמפיין המודעות או בקידום אתרים היא רמז להצלחה בהשגת תנועה. הצוות שלנו יכין את קבוצת מילות המפתח הטובות ביותר שאנחנו צריכים להשתמש במודעות שלך על מנת לקבל את מירב הקליקים במחיר הנמוך ביותר.

התחלת קמפיין המודעות

אנו מוכנים לצאת לקמפיין שלך ואנו נספק לך דוחות מדי שבוע על האופן שבו המודעות שלנו פועלות בפייסבוק, בגוגל או בכל פלטפורמה שאנו משתמשים בה למיקום המודעות שלנו.

למה לצפות עם שירות
הפרסום בתשלום שלך

אנו יודעים שכיום המודעות יקרות מאוד לכל קליק או המרה. בחירת מילות המפתח הנכונות, הטקסטים הנכונים, הפלטפורמה הנכונה לחשיפת המודעות שלך הם רמזים במטרה להפוך את מסע הפרסום שלך לרווחי. עם NETXP לא יהיו לך בעיות לאחר כמה מבחנים שהתחילו להיות רווחיים בקמפיינים שלך. בואו נתחיל היום.

בוא נתחיל עכשיו!

עיצובי האינטרנט שלנו נועדו לשנות את העסק שלך