אלה כמה מהלקוחות הנוכחיים שלנו, כמובן שבתחילת הדרך (3-5 חודשים) הם לא ראו תוצאות הכנסה בעסק שלהם, אך לאחר אותה תקופה המיקומים החדשים שלהם ב- גוגל שינו לחלוטין את אופן פעולתם של העסק והיו מכוסים כל הלקוחות החדשים ביותר וחודשיים הגדלים יותר ויותר … קידום אתרים אינו זול אך עם קידום אתרים במיאמי זו דרך בטוחה לאחר השקעה זו העסק שלך פשוט יגדל לרמה שמעולם לא חווית לפני כן.

נזקי מים

שירות קידום אתרים + עיצוב אתרים

פגעו במים במיאמי, חברת שיקום הממוקמת בדייווי, פלורידה. הם לא ידעו הרבה על שיווק מקוון וכיצד הם יכולים להביא לקוחות חדשים לחברה שלהם. כאן הם פונים ל- קידום אתרים מיאמי, ואנחנו ממשיכים לבדוק את האתר שלהם, חוקרים את מילות המפתח העיקריות שלהם ואז התחלנו ליצור מחדש את כל האתר החדש שלהם, להגביר את התוכן עם כל מילות המפתח החדשות העיקריות שלהם, וכמה "קידום אתרים קֶסֶם" נוספים, ו לאחר החודש השלישי כרגיל אצל הלקוחות שלנו, הם החלו לדירוג למילות המפתח העיקריות שלהם בגוגל ולקבל לקוחות חדשים מדי שבוע. מילת מפתח עיקרית: נזק למים מיאמי – מס '1 בגוגל.

שווה להגיע לתנועה באותה כמות מבקרים, אך משלמים ל- Google עבור מודעות: 3,000 לחודש)

טור נכס

שירות קידום אתרים + עיצוב אתרים

עמוד נכסים של חברת השקעות נדל"ן רעיון ענק, עם יעדים שאפתניים מאוד, חברה זו הגיעה אלינו בניסיון להשיג מספר 1 עבור מילות מפתח ברחבי העולם, הם רצו להיות מספר 1 עבור לא מיקום אחד שמשמעותו מילות מפתח כלליות כמו: "בתים סיטונאיים, סיטונאים נכסים, נדל"ן סיטונאי "זהו אחד הפרויקטים הגדולים ביותר שלנו (שנתיים של עבודה). כיום התנועה שלהם גדלה ב -500% ומילות המפתח העיקריות שלהן הן: בתים סיטונאיים, נכסים סיטונאיים ו -3000 נוספים המדורגים גבוה בגוגל. כרגע הפרויקט הזה הוא אתר ארצי 1 להשקעות נדל"ן.

(שווה תנועה להשיג כמות מבקרים זהה, אך משלמים ל- גוגל עבור מודעות: 8.9 אלף לחודש)

צריך למכור את הבית שלי מהר

שירות קידום אתרים + עיצוב אתרים

צריך למכור את ביתי במהירות חברת נדל"ן המסייעת למוכרים לקבל הצעה מהירה עבור הנכס שלהם. עם הצורך למכור את הבית שלי מהר, התחלנו עם תכנון בסיסי וכמה מהטריקים שלנו לקידום אתרים להתחיל לראות כמה תוצאות אחרי כמה חודשים, צמיחת האתר שלהם וכרגע היא אחד האתרים העיקריים עבור מוכרים נואשים שצריכים מציעים לנכסים שלהם. מילות מפתח עיקריות: צריך למכור את הבית שלי, למכור את הבית שלי, +3000 מילות מפתח בגוגל.

(שווה להגיע לתנועה לאותה כמות מבקרים, אך לשלם ל- גוגל עבור מודעות: 21.9 אלף לחודש)

ציירי בית במיאמי

שירות קידום אתרים + עיצוב אתרים

חברת ציור בתים שרצתה להעלות את אתר האינטרנט שלהם מעל גוגל בכל פעם שמישהו מקליד שירותי ציור ביתי של גוגל, חברת צביעת בתים וכו '… היינו צריכים לעשות מחדש את האתר שלהם, למצוא עבורם מילות מפתח חדשות ולהתחיל ליצור את האתר ב דרך שגוגל מבין על מה האתר שלהם גם אנחנו מוסיפים מעט אבקת קידום אתרים כדי להפוך אותה לדרגה 1 עבור שירותי ציור הבית של מיאמי, ציורי הבית של מיאמי וכו 'וכו' …

 

(תנועה שווה להשיג כמות זהה של מבקרים, אך משלמים ל- גוגל עבור מודעות: 5.9k לחודש)

מקצוען להוביל מחדש

שירות קידום אתרים

לחברה מקוונת שיוצרת אתרים אוטומטיים עבור משקיעי נדל"ן בפרויקט זה היה אתר ידידותי כבר לקידום אתרים, אך לא דורג בגוגל, המשכנו למצוא מילות מפתח עיקריות חדשות והתחלנו למקם אותן סביב תוכן האינטרנט שלהם + אנו משתמשים בסופרים שלנו כדי ליצור תוכן בכל שבוע אז גוגל רואה שהאתר שלהם מתעדכן במידע פוטנציאלי חדש מדי שבוע. כיום מאגר המשתמשים שלהם הוא עצום והיותם רווחיים לאחר החודש הרביעי לשימוש ב- קידום אתרים מיאמי כסוכנות השיווק שלהם.

(שווה להגיע לתנועה לאותה כמות מבקרים, אך לשלם ל- גוגל  עבור מודעות: 3.2k לחודש)

למכור בית מהר

שירות קידום אתרים + עיצוב אתרים

מכירת בית מהיר היא לקוח שהופנה מ-  הם התחילו איתנו 100% משוכנעים איך ומתי השירותים שלנו יתחילו להציג תוצאות. מכירת בית מהיר היא חברה ארצית שמוצאת קונים עבור מוכרים שמגישים את פרטי הנכסים שלהם באתר שלהם. עלינו לעשות מחדש את האתר שלהם, למצוא מילות מפתח עיקריות חדשות ולהתחיל להגביר את התוצאות שלהם עבור "למכור את הבית שלי", "קבל הצעה לבית שלי" וכו '… אחרי החודש השלישי שלהם הם התחילו לדירוג למספר מילות מפתח ולהפוך את האתר שלהם לפופולרי יותר בנישת השקעות נדל"ן.

(שווי תנועה להשיג כמות זהה של מבקרים, אך משלמים ל- גוגל עבור מודעות: 12.9k לחודש)

קרא לנו עכשיו!

הגיע הזמן לראות את התוצאות שהעסק שלך זקוק להן!